Deweloper

Doświadczony i renomowany deweloper Kraków

Tętnowski Development Sp. z o. o. to polska grupa inwestycyjna działająca na krakowskim rynku mieszkaniowym, realizując z sukcesami projekty deweloperskie od 2003 roku. Firma łączy trzy obszary: inwestycyjny, architektoniczny i produkcyjny. Oferowane projekty budynków mieszkaniowych wyróżniają się prestiżowym wyglądem, a ich realizacja uwzględnia zastosowanie wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz nowoczesnych technologii instalacyjnych. Nowo powstałe mieszkania i apartamenty na sprzedaż w Krakowie zdecydowanie odpowiadają najnowszym trendom architektonicznym. Odznaczają się funkcjonalnością, przestronnością, a w efekcie komfortem użytkowania.

 

Nowe apartamenty od dewelopera w Krakowie – gwarancja zadowolenia

Każda inwestycja krakowskiego dewelopera, zarówno ta zrealizowana, jak i planowana uwzględnia doskonałe skomunikowanie z pozostałą częścią miasta, rozbudowaną infrastrukturę komercyjno-usługową, edukacyjną i zdrowotną oraz dostępność do terenów zielonych. Misją firmy jest bowiem kreowanie atrakcyjnej przestrzeni miejskiej przy zapewnieniu klientom najwyższej jakości usług. Deweloper duży nacisk kładzie na tworzenie komfortowych i bezpiecznych do życia warunków mieszkaniowych oraz infrastruktury komercyjnej ukierunkowanej na potrzeby mieszkańców czy lokalnej społeczności. Nowe mieszkania na sprzedaż zlokalizowane w Krakowie, spełniają potrzeby współczesnych konsumentów, od wymagających singli, poprzez młode małżeństwa, rodziny z dziećmi, aż do szukających spokoju i wytchnienia emerytów.

 

Mieszkania od wiarygodnego dewelopera – Kraków

Szukając mieszkania na sprzedaż w Krakowie, warto wziąć pod uwagę renomę dewelopera. Decydując się na oferowane przez Tętnowski Development apartamenty do kupienia w Krakowie, nabywcy zyskują poczucie bezpieczeństwa, wyjątkowy komfort i pewność lokaty kapitału. Zakup luksusowego apartamentu od rzetelnego dewelopera Tętnowski Development realizującego inwestycje mieszkaniowe na terenie Krakowa, to pewna i przede wszystkim pozbawiona ryzyka inwestycja.

Za swoją działalność deweloperką firma Tętnowski Development została uhonorowana licznymi nagrodami. Wiarygodny i przyjazny obraz firmy, atrakcyjność i ponadprzeciętna jakość zrealizowanych inwestycji zostały zauważone, a w efekcie kilkukrotnie nagrodzone Nagrodą Złotego Sokoła. Jest to prestiżowa statuetka otrzymana w konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku.

Tętnowski Development jest ponadto oficjalnym członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomości (MSPON) oraz Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań (SBDiM), co pozwala na zakwalifikowanie go jako dewelopera w pełni zaufanego.

Więcej informacji na stronie: www.tetnowski.pl