Lokalizacja

Krowodrza Park to komfortowe apartamenty położone u zbiegu ulicy Juliusza Lea i Alei Kijowskiej w Krakowie. Miejsce to łączy miejski styl życia z możliwością odpoczynku wśród zieleni pobliskich parków i skwerów. Lokalizacja to bezsprzecznie jeden z największych atutów tej inwestycji.

Nowoczesne apartamenty blisko natury w Krakowie

Doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji zapewnia położony w pobliżu park im. Wincentego a Paulo. W niewielkiej odległości od budynku znajdują się także Błonia Krakowskie, Park Jordana czy Młynówka Królewska. Jadąc rowerem, można w ciągu pół godziny dotrzeć do wałów Rudawy w Modlniczce, jak również do rezerwatu Skała Kmita. Dzięki dostępności terenów zielonych apartamenty Krowodrza Park w Krakowie to bez wątpienia wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi, osób ceniących spokój czy posiadających czworonożnych przyjaciół.

Luksusowe apartamenty na sprzedaż w sercu krakowskiej Krowodrzy

W sąsiedztwie inwestycji znajdują się placówki edukacyjne, liczne obiekty handlowe, usługowe, medyczne, punkty gastronomiczne oraz kościół. Wszystko, co niezbędne do codziennego życia oddalone jest zaledwie o kilka kroków. Doskonale rozwinięta infrastruktura oraz dogodna komunikacja autobusowa i tramwajowa czynią to miejsce wyjątkowo przyjaznym i atrakcyjnym dla przyszłych mieszkańców. Dojazd komunikacją miejską do centrum zajmuje zaledwie kilka minut. Lokalizacja inwestycji zapewnia nie tylko doskonałe połączenie komunikacyjne w obrębie Krakowa, ale też szybki dostęp do tras szybkiego ruchu i dróg wyjazdowych z miasta.

Najkorzystniejsza lokalizacja Krakowa do życia i mieszkania

Krowodrza ma silny potencjał akademicki i kulturalny. Na jej terenie położone są wydziały kilku szkół wyższych, teatry, kina, biblioteki oraz ośrodki kultury. Na mapie atrakcji Krowodrzy wymienić należy również Pałac Królewski w Łobzowie, Fort Kleparski, zwany Kleparzem, jak również Muzeum Narodowe. W promieniu jednego kilometra od inwestycji Krowodrza Park oferującej mieszkania na sprzedaż, mieści się ponadto stadion jednego z najsłynniejszych klubów piłkarskich w kraju – Wisły Kraków.

Apartamenty Krowodrza Park są idealnym lokum dla wszystkich tych, którzy poszukują wymarzonego miejsca do życia w jednym z najbardziej urokliwych miast w Polsce, czyli Krakowie.

 

 

Legenda: