Współpraca

Wykończenie mieszkania pod klucz to oszczędność Twojego czasu i pieniędzy, a także gwrancja jakości.

W czasach rosnącego tempa życia coraz więcej nabywców mieszkań lub domów jest zainteresowanych zakupem obiektu nadającego się od razu do zamieszkania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze ekipy wykonawcze gwarantują szybkie tempo i wysoką jakość prac, co przekłada się na wieloletnie bezproblemowe użytkowanie oraz zadowolenie Klientów.

Dodatkowym atutem dla nabywcy lokalu jest możliwość objęcia gotowego do zamieszkania lokalu jednym kredytem hipotecznym i uzyskanie stawki VAT na preferencyjnym poziomie 8%.

Całość usługi objęta jest jedną kompleksową gwarancją udzieloną przez stabilną i solidną firmę z ponad 30 letnim doświadczeniem jaką jest Excellent S.A.

  

 

Wykończenie pod klucz to szeroki wachlarz możliwości.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, stworzyliśmy pięć Wariantów Wykończenia Wnętrz Excellent, zróżnicowanych pod względem cenowym i towarowym, na które składają się wszystkie produkty i usługi niezbędne do przekształcenia lokalu ze stanu surowego we wnętrze gotowe do zamieszkania.

Propozycje te są przeznaczone na każdą kieszeń, począwszy od zestawów bardzo ekonomicznych, jak mieszkania pod wynajem, aż po ekskluzywne propozycje dla najbardziej wymagających Klientów.

  

Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z  oferty wykończenia mieszkania pod klucz.

Niezależnie od potrzeb, każdy z naszych Klientów może liczyć na wsparcie i fachowe doradztwo ze strony naszych Koordynatorów Zleceń Inwestycyjnych oraz Projektantów, którzy chętnie pomogą rozwiązać problemy związane z wykończeniem dowolnego wnętrza.

 

Zadzwoń lub napisz:

          Anna Osuszek                                                 Realizacje pod klucz

  609 427 991                                                      12 653 53 00

anna.osuszek@excellent.com.pl           realizacje@excellent.com.pl

 

www.realizacje.com.pl

 

SaniWell – wchodzisz i mieszkasz

Mieszkanie zaprojektowane i dopasowane do własnych potrzeb, kompleksowo wykończone i wyposażone

SaniWell to firma projektowo-wykonawcza świadcząca usługi projektowania i wykańczania mieszkań w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”. Jest to najbardziej kompletna i spersonalizowana usługa pod klucz dostępną na rynku projektowo-wykończeniowym.

  

Wszystkie materiały wyposażenia dobierane są pod indywidualne oczekiwania klientów, a wybór nie jest zawężony do katalogów i konkretnych producentów. Proces projektowanie każdego pomieszczenia i wyboru produktów wyposażenia oraz dekoracji przebiega przy wsparciu doświadczonego architekta.

Usługa „wchodzisz i mieszkasz” obejmuje projektowanie wnętrza, zakup towarów i koordynowanie dostaw, nadzór nad pracami wykończeniowymi, wykonanie mebli na wymiar i montaż oświetlenia, mebli gotowych, sprzętów domowych i pozostałego wyposażenia oraz dekoracji.

  

Współpraca z SaniWell to mieszkanie dopasowane do własnych potrzeb, kompleksowo wykończone i w pełni wyposażone. To gwarancja jakości i oszczędność czasu. Poznajcie usługę „wchodzisz i mieszkasz”.